Gabimet më të mëdha që bëjnë të gjithë burrat me veshjet e tyre (FOTO LAJM)


Kombinojnë çantën e shpinës me xhaketën

Pavarësisht besimit popullor, burrat nuk janë më pak të interesuar për modën sesa grate, madje edhe ata shpenzojnë shumë para për veshjet sa edhe gratë – shumë herë edhe më shumë se ato. Të dhënat e një studimi të fundit në Britani, thonë se ndryshimi në koston e veshjes mes burrave dhe grave është rreth 10 dollarë në muaj në favor të gjinisë mashkullore. Ju mund të mendoni se është e parëndësishme kjo, derisa ta kuptoni se shkon deri në 120 dollarë në vit.

Këtu është një listë e gabimeve më të zakonshme që bëjnë burrat me stilin e tyre. Kjo duhet t'ju ndihmojë të jeni gjithmonë të kujdesshëm e pa e tepruar me zgjedhjen.

Shtuar më 14/02/2020, ora 16:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori