Fustani i duhur për një mbrëmje festive (FOTO LAJM)

Mbrëmjet festive në dimër shesh bëhen të vështira në zgjedhjen e veshjes që ne duhet të bëjmë. Dilema e gjetjes së veshjes së përshtatshme është dhe ajo që na mundon herë pas herë, shpesh ne nuk e dimë se çdo rrobë e jona falë një kombinimi mund të jetë e duhura edhe gjatë stinës së dimrit.

Ngjyrat e zbehta dhe kryesisht modelet e thjeshta janë dhe fustanet më të përdorur dimëror gjatë kësaj stine të ftohtë.

Më poshtë po ju prezantojmë me disa veshje që ju mund të përdorni gjatë mbrëmjeve dimërore me miq dhe të afërm. /albeu.com/
Shtuar më 18/01/2015, ora 15:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori