Furtuna e kritikave ndaj Klaudias nuk ka fund: U lëshove si qeni nga zinxhirët (FOTO LAJM)

Pëlqej
Që kur u nda nga koreografi Albi Nako, Klaudia Pepa e ka bërë si zakon të postojë foto gjysmë nudo ose shumë provokative.

Edhe këtë herë ka bërë të njëjtën gjë. Ama ndjekësit nuk ia falin këtë gjë dhe ja kujtojnë gjithnjë.

Madje ka nga ata mendojnë se Klaudia u nda nga Albi vetëm që të ishte më e lirë.

Ndaj fansat janë akoma të zemëruar me të dhe nuk i ndajnë komentet negative.

"U lirove nga zhinxhiret si kur lirohet qeni. Hiqi te gjitha tani"-i ka shkruar njëri prej tyre..

Duhet thënë se që kur u divorcua nga Albi, Klaudia nuk ka gjetur paqe nga fansat që e kritikojnë tërë kohën. /allbeu.com/
Shtuar më 29/10/2017, ora 16:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori