Fundjava e lumtur e Alban Dudushit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Alban Dudushi dhe Bieta Sulo u bënë prindër të djalit të tyre Kroi Art.

Sot ketë të djelë, familja ka vendosur ta kalojë së bashku me djalin në natyrë.

Ata janë duke kaluar një të dielë të këndshme në shoqërinë e njëri-tjetrit. /albeu.com/
Shtuar më 27/05/2018, ora 13:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori