"Fundi i botës", rusët kthejnë bunkerin në klub nate (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Vetën një ditë para epokalipsit të paralajmëruar nga fisi Maya, në Moskë një bunker bërthamor i epokës sovjetike është kthyer në një muze për party-n ku VIP-at, do të presin 'fundin e botës'.Në strukturën që ndodhet 56 metra nën tokë mund të futen deri në 300 persona. Bunkeri është i zbukuruar me drita dhe natyrisht ka edhe një bar-klub. Gjithashtu, personat që do të qëndrojnë brenda, mund të “monitorojnë” “fundin e botës” në gjithë vendet nëpërmjet ekraneve televizive të mëdha.

Biletat për party-n dhe për 8 katet mbrojtëse që ofrohen janë shitur për rreth 750 € ndërsa sot çmimi ka shkuar në 1000 €.
Shtuar më 20/12/2012, ora 15:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Taulant dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

Taulant dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian