"Fundi i botės", rusėt kthejnė bunkerin nė klub nate (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Vetėn njė ditė para epokalipsit tė paralajmėruar nga fisi Maya, nė Moskė njė bunker bėrthamor i epokės sovjetike ėshtė kthyer nė njė muze pėr party-n ku VIP-at, do tė presin 'fundin e botės'.Nė strukturėn qė ndodhet 56 metra nėn tokė mund tė futen deri nė 300 persona. Bunkeri ėshtė i zbukuruar me drita dhe natyrisht ka edhe njė bar-klub. Gjithashtu, personat qė do tė qėndrojnė brenda, mund tė “monitorojnė” “fundin e botės” nė gjithė vendet nėpėrmjet ekraneve televizive tė mėdha.

Biletat pėr party-n dhe pėr 8 katet mbrojtėse qė ofrohen janė shitur pėr rreth 750 € ndėrsa sot ēmimi ka shkuar nė 1000 €.
Shtuar më 20/12/2012, ora 15:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.