"Fundi i botës", mos është zgjidhje bunkeri (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ndërkohë që për disa fundi i botës po afron, dikush në Amerikë ka një biletë për të shpëtuar. Ron Hubbard ka ndërtuar disa strehëza nëntokësore, që ju mbrojnë edhe nga bombardimet.

Brenda këtyre strehëzave keni divanë, TV plazma dhe një kuzhinë për gatim. Vjet ai shiste nga një strehëz në muaj, por tani me afrimin e ditëve të apokalipsit, ai shet nga një strehëz në ditë, me një çmim duke nisur nga 30 mijë dollarë e sipër në varësi të materialeve që vendos të fusësh në strehëz. /albeu.com/

Shtuar më 18/12/2012, ora 11:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit