"Fundi i botės", mos ėshtė zgjidhje bunkeri (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ndėrkohė qė pėr disa fundi i botės po afron, dikush nė Amerikė ka njė biletė pėr tė shpėtuar. Ron Hubbard ka ndėrtuar disa strehėza nėntokėsore, qė ju mbrojnė edhe nga bombardimet.

Brenda kėtyre strehėzave keni divanė, TV plazma dhe njė kuzhinė pėr gatim. Vjet ai shiste nga njė strehėz nė muaj, por tani me afrimin e ditėve tė apokalipsit, ai shet nga njė strehėz nė ditė, me njė ēmim duke nisur nga 30 mijė dollarė e sipėr nė varėsi tė materialeve qė vendos tė fusėsh nė strehėz. /albeu.com/

Shtuar më 18/12/2012, ora 11:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.