"Fundi i botės", fisi Maya ia futi kot (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Duket se njerėzimi "ia ka hedhur paq" edhe kėtė vit edhe pse sipas kalendarit tė fisit Maya nė datėn 21 nė orėn 11:11 minuta pritej tė ndodhte apokalipsi.

Nė shumė vende tė botės njerėzit e frikėsuar kanė pritur kėtė orė por duket se parashikimet e tyre nuk kanė rezultuar tė sakta edhe pse kanė pėrhapur jo pak panik nė tėrė botėn.


Disa prej atyre qė besuan tek teoria e "fundit tė botės" rendėn drejtė fshatit Bugarash nė Francė ku mendohej se do tė shpėtonte nga Apokalipsi. Tė tjerė porositėn bunkerė brenda tokės ndėrsa tė tjerė kanė preferuar tė qėndrojnė nė qiell tė hapur.

Nė njė set fotografish shikoni reagimet e njerėzve nga cdo cep i botės. /albeu.com/Shtuar më 21/12/2012, ora 13:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.