'Fshin gjurmët', Rezarta Shkurta sërish aktive në Instagram (FOTO LAJM)

Pasi portali Albeu.com., raportoi se Instagrami i këngëtares Rezarta Shkurta ishte mbyllur menjëherë pas arrestimit të bashkëshortit, nje te ri ka hapur brenda dites.

Rezarta duket se ka varësi nga rrjetet sociale, ku pasi mbylli Instagramin me ndjekës të shumtë, ajo ka rihapur një faqe të re, duke seleksionuar vetëm miqtë e saj të ngushtë.

Ajo ka zgjedhur ta mbyllë këtë të fundit, për të rihapur një të ri, në mënyrë që të përzgjedh personat që duan ta ndjekin dhe të shohin ngjarjet në jetën e saj personale. /albeu.com/
Shtuar më 16/01/2015, ora 12:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori