Fshatrat realë që kanë dalë nga përrallat dhe filmat vizatimorë (FOTO LAJM)

Rothenburg, Gjermani
Pëlqej
Ka disa vende të caktuara atje jashtë, në botën ku jetojmë dhe ne ku koha duket sikur ka ndaluar për një shekull apo më shumë.

Nga ato llojet e vendeve ku mund të gjeni bukurinë e pacenuar të botës natyrore së bashku me shtëpitë komode, gati si në përralla, dhe ku gjithçka është e mbuluar në një atmosferë paqeje dhe qetësie.

Ne kemi zgjedhur disa qytetet dhe fshatrat më të mrekullueshem ku ju garantojmë se do të jeni në gjendje të relaksoheni nga zhurma dhe rrëmuja e qyteteve të mëdha. Nëse e udhëtoni ndonjëherë atje,me siguri do të planifikoni qëndrimin përgjithmonë!
Shtuar më 18/05/2017, ora 16:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori