Françeska Jaçe, foto si Shkëndije Mujaj (FOTO LAJM)

Françeska Jaçe
Mania e të bërit fotografi për ti shpërndarë më pas me fansat në rrjetet sociale mesa duket e ka kapluar edhe banoren e Big Brother 5 Françeska Jaçe. Bukuroshja nga Vlora, e cila ka qënë shumë aktive gjatë stinës së verës ka postuar mbrëmjen e djeshme në profilin e saj në Facebook disa foto që të kujtojnë stilin e Shkëndije Mujaj.

Madje, Françeska nuk ka nguruar të bëjë fotografi edhe në teksa ndodhet në tualet, por ndryshe nga Shkëndija ka qënë më e veshur.

Mesa duket këto janë "lëvizje" shumë të mira për të shtuar fansat dhe për të qënë gjithmonë në qëndër të vëmëndjes. /albeu.com/
Shtuar më 22/09/2013, ora 11:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori