Fotografi amerikan publikon prapaskenat, si një foto mund të dal kryevepër (FOTO LAJM)

Fotot më të mira në botë kërkojnë punë e palodhur të një stafi relativisht të madh. Jo vetëm fotografi por pas fotove kryevepra fshihen ide të mëdha, asistent e madje deri në "inxhinier" për të testuar këndin e dritës.

Ne shohim finalen dhe çdo gje duket pefekte. Por, fotografi amerikan, Geo Leon, zbulon edhe prapaskenat e fotove të tij të mahnitshme, transmeton Albeu.com.

Për më tepër ndiqni galerinë e mësipërme.
Shtuar më 19/09/2019, ora 13:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori