Fotot që nuk duhet të postohen në rrjetet sociale (FOTO LAJM)

Tashmë Instagrami është kthyer në një nga trendet që nuk mund ti shmangesh.

Teksa të pasurit janë në konkurencë për të treguar shampanjën, jahtet, orat e shtrenjta dhe vendet luksoze që ata frekuentojnë, nga ana tjetër e medaljes qëndrojnë edhe ata që kanë dështuar me fotot.

Fotot në fjalë të cilat tashmë bëjnë xhiron e botës, janë realizuar në kohë të papërshtatshme. /albeu.com/
Shtuar më 07/04/2015, ora 10:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori