Fotot më të bukura të javës (FOTO LAJM)

Performanca e Kate Miller-Heidke në Eurovision 2019
Nëse e diela nuk ka shkuar ashtu si e planifikuat, këto foto mund t’iu rrikthejnë buzëqeshjen dhe tiu heqin stresin e ditës.Shtuar më 19/05/2019, ora 14:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori