Fotot e protestës, çfarë nuk u pa në televizor (FOTO LAJM)

Opozita organizoi protestën përmbyllëse të më shumë se 80 ditëve në çadër ku ndër të tjera kreu i saj, Lulzim Basha theksoi se ata nuk do ta njihnin më Republikën e Vjetër dhe se do të nisnin turin e shpjegimit të bojkotit nëpër rrethe.

Fotografja Ivana Dervishi ka fiksuar disa nga momentet më pikante të kësaj proteste, larg podiumeve dhe fjalimeve politike, por më pranë njerëzores. /albeu.com/
Shtuar më 13/05/2017, ora 14:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori