Fotot e para të Pitt pas martese (FOTO LAJM)

Në datën 23 gusht, në Francë në rezidencën e tyre Chateau Miraval, Pitt dhe Jolie kanë shkëmbyer premtimet përpara pak miqve dhe fëmijëve të tyre. Pas martesës sekrete, fotot gjatë prezantimit të filmit “Fury” kanë hequr çdo dyshim.

Unaza e martesës dëshmon se Angelina dhe Brad janë tashmë zyrtarisht çift bashkëshortësh. I pari që ka uruar ka qenë miku i ngushtë i Brad, George Clooney. Në një intervistë për revistën “People” ai është shprehur: “Jam shumë i lumtur për Brad dhe Angie dhe gjithë familjen e tyre”. /albeu.com/

Shtuar më 29/08/2014, ora 14:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori