Fotot e para publike, konfirmohet dashuria mes Jamie Fox dhe Katie Holmes (FOTO LAJM)

Ishin përfolur që në vitin 2013, por Jamie Fox dhe Katie Holmes kanë dalë për herë të parë publikisht bashkë.

Ata ishin përpjekur që t'a mbani larg syrit të publikut lidhjen e tyre, e cila daton që prej vitit 2013.

Kur u nda na bashkëshorti i saj, Katie Holmes kishte një detyrim të kontratë që në 5 vitet pasardhëse të mos dilte publikisht me një lidhje. /albeu.com/

Shtuar më 06/09/2017, ora 11:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori