Fotoja e fundit e Oriolës: Një lëmsh i gabuar fotoshopi (FOTO LAJM)

Pëlqej
Oriola Marashi tashmë prej kohësh ka pushtuar tregun shqiptar, duke u bërë pjesë e mediave për shkak të fotografive provokuese dhe nudo.

Ama këtë herë duket se moelja e ka tepruar pak me pozën dhe fotoshopin pasi duket në fakt më shumë si një fotoshop i sajuar sesa bukur.

Edhe pse shumë nga fansat ja kanë vënë në dukje , oriola duket se nuk ka ndërmend të tërhiqet.

Për më tepër mund ta ndiqni në galerinë që shoqëron këtë lajm. /albeu.com/

Shtuar më 22/04/2018, ora 16:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori