E FUNDIT/ Numurohen 93.96% të votave, rezultatet në kohë reale
Fotografitë që shfaqin anën e pazakontë të botës sonë (FOTO LAJM)

Zbulimi i gjërave të reja nuk ndodh në shkollë.

Mund të mësojmë gjëra të reja dhe të mahnitshme çdo ditë.

Nëse merr kohë për të parë, bota është një vend i pabesueshëm dhe gjithmonë na habit me të papriturat e saj.

Shihni disa foto që janë kaq të mahnitshme dhe që do të habiteni kur t'i shihni. /albeu.com/Shtuar më 24/03/2018, ora 11:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori