Fotografitë që dëshmojnë se macet dhe qentë kanë marrëdhënie të veçantë (FOTO LAJM)

Macet dhe qentë asnjëher nuk janë menduar si miqë të mirë.

Mirëpo siç duket ky është paragjikim pasi që macet dhe qentë kanë marrëdhënie të mirë.

Në disa fotografi të publikuara shihet ‘dashuria’ që kanë kto kafshë njëra me tjetrën
Shtuar më 22/03/2020, ora 14:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori