Fotografitë më të mira të vitit të bëra nga lartë (FOTO LAJM)

Zjarr në një fabrikë, Siri.
Pëlqej
Portali Albeu në vazhdimësi ju sjell fotogaleri nga vende të ndryshme ndërsa këtë herë ju sjellim fotografi nga ngjarje të rëndësishme të këtij viti si dhe vende interesante të cilat janë fotografuar nga satelitët.

Shikoni fotografitë. /albeu.com/
Shtuar më 23/12/2012, ora 12:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori