Fotografitė mė tė mira tė vitit tė bėra nga lartė (FOTO LAJM)

Zjarr në një fabrikë, Siri.
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Portali Albeu nė vazhdimėsi ju sjell fotogaleri nga vende tė ndryshme ndėrsa kėtė herė ju sjellim fotografi nga ngjarje tė rėndėsishme tė kėtij viti si dhe vende interesante tė cilat janė fotografuar nga satelitėt.

Shikoni fotografitė. /albeu.com/
Shtuar më 23/12/2012, ora 12:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.