Fotografitë më spektakolare të paprekura nga fotoshopi (FOTO LAJM)

1-Ja çfarë ndodh kur derdhi çaj të nxehtë në Arktik
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Natyra dhe qeniet njerëzore janë artistë të mëdhenj që kur bashkojnë forcat mund të prodhojnë kryevepra të pa para ndonjë herë.

Albeu ju sjelllart disa nga fototmagjike të kapura në momentin e duhur dhe tregojnë diversitetin e madh midis modës moderne dhe asaj natyrore./albeu.com/
Shtuar më 18/03/2017, ora 23:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}