Fotografi që ndjek stuhitë (FOTOLAJM)

Këto janë imazhe mahnitëse të kapura nga një djalë që hoqi dorë nga profesioni për t'u vënë në ndjekje të stuhive. Mike Hollingshead tregon se që prej vitit 1999">1999 ka qenë i mahnitur prej fenomenit natyror dhe duhet thënë që ka të drejtë. Rezultati i punës së tij, të lë pa fjalë. /albeu.com/
Shtuar më 25/11/2013, ora 16:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori