Foto të gjeneratës së re të iPad (FOTO-LAJM

Pëlqej
Në internet po qarkullojnë foto të gjeneratës së re të
iPad. Bëhet fjalë për iPad 5 dhe ka nga ata që kanë përdorur pikërisht iPhone 5s për të verifikuar nëse Touch ID është i përshtatshëm për tabletët e rinj.


Sipas informacioneve të fundit që vijnë nga disa media teknologjia e përdorur nga Apple mund të përdoret edhe në tabletë. /albeu.com/


Shtuar më 04/10/2013, ora 13:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori