E FUNDIT/ Rama e refuzoi, Basha mbërrin në kohë në Presidencë, nis takimi me Metën
Foto të bombës së Bostonit përpara shpërthimit (FOTO-LAJM)

Mediat e huaja kanë publikuar foto të reja nga skena e shpërthimit të dytë në Boston. Një çantë e vendosur anash rrugës ku zhvillohej maratona është fotografuar nga një person i cili ndodhej aty në ato momente.

Bomba të tilla përdoren në Afganistan, Indi, Nepal dhe Pakistan. /albeu.com/
Shtuar më 17/04/2013, ora 14:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori