Foto të adhurueshme, Rama luan me të voglin Zaho (FOTO LAJM)

Kryeministri Edi Rama është shumë i rezervuar në jetën e tij private.

Popullaritetin e tij ka zgjedhur t'a ruajë vetëm më anë të politikës pa dashur t'a përfshirjë familjen dhe njerëzit e tij të afërt.

Pavarësisht se ai gjithmonë e ka fshehur nga kamerat dhe vëmendja, Zaho është "sekreti" më i bukur i kryeministrit Edi Rama.

Përgjatë viteve ai ka postuar vetëm disa foto me Zahon në të cilat nuk tregohet fytyra.

Por së fundmi janë zbuluar disa foto të Ramës duke luajtur me djalin e tij të vogël në një festë familjare.

Në një intervistë, Rama ka rrëfyer se vetëm atij do t'i përulet e do ti kërkojë falje. /albeu.com/

Shtuar më 07/01/2018, ora 09:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori