Format perfekt, Bodybuilder-ja shqiptare i vë "flakën" rrjetit me pozat (FOTO LAJM)

Bodybuilder-ja e njohur shqiptare, Geta Beqa, është mjaft e komentuar për paraqitjet dhe sukseset e saj në garat sportive.

Ajo në të njëjtën kohë është një personazh mjaft i ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Së fundmi, ‘bodybuilder’-ja e njohur ndau me ndjekësit e saj disa fotografi të reja, duke vënë si gjithmonë në pah fizikun e saj.

Në një nga fotografitë e fundit, Geta, u shfaq duke pozuar nga mbrapa pranë disa shkallëve, ku shkroi në mbishkrimin e saj: “A ju kam thënë që del dielli”.
Shtuar më 16/10/2020, ora 16:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori