Forcat speciale gati për protestën (FOTO LAJM)

Prishtina "pushtohet" nga forcat e shumta policore. Pak minuta më parë kanë mbërritur në kryeqytet edhe forca shtesë të njesisë speciale të Policisë së Kosovës, të cilat janë vendosur në vende të ndryshme.

Kujtojmë se protesta e mëparshme të opozitës, në janar të këtij viti, me protestuesit që sulmuan me gurë ndërtesën e qeverisë në qëndër të Prishtinës, shkruan Portali Albeu.

Protesta e sotme nis në ora 14:00 dhe më sipër mund të shihni fotot e mbërritjes së forcave speciale, të siguruara nga Express. /albeu.com/

Shtuar më 18/04/2015, ora 11:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori