Florjan Binaj jep lajmin e gëzueshëm, ja ku e shohim së shpejti (FOTO LAJM)

Pëlqej
Pak ditë më parë qarkulloi lajmi se aktori i “Portokalli-së” Florjan Binaj do të largohet nga spektakli ku u shfaq për shumë vite.

Por duket se pas diskutimeve, ai ka pranuar që të vazhdojë të jetë pjesë e spektaklit të humorit. Këtë e ka konfirmuar përmes një postimi në Facebooku ku shkruan:

“Miq dhe mikesha, si fillim, faleminderit për vlerësimet e juaja të cilat kanë luajtur një pjesë të rëndësishme në rikthimin tim në Portokalli dhe Top Channel.Meqë ne fillojmë këtë javë, kush nuk e ka parë serialin Game of Thrones, ta shohi urgjent sepse Atentatet këtë sezon do jenë SUPER GAME OF THRONES!!!” /albeu.com/
Shtuar më 26/09/2017, ora 21:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori