Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
Floriana Garo tregon si është jeta e saj në Zvicër (FOTO LAJM)

Ka kaluar vetëm pak kohë që kur Florjana Garo bëri një pejesë të papritur dhe pas kësaj tregoi se po largohej për të jetuar në Zvicër.

Përmes disa fotove të publikuara në rrjete sociale, Floriana ka treguar diçka më tepër nga jetesa e saj në Zvicër.

Duket se ish-moderatorja e emisionit “Jo vetëm modë” ndihet mjaft e lumtur me jetën e saj të re dhe diçka e tillë reflektohet edhe në fotot e publikuara prej saj.

Ajo duket shumë në formë si gjithnjë. /albeu.com/

Shtuar më 03/09/2017, ora 12:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori