Flori i prish fotografinë aktores shqiptare: Laseri me brisk është? (FOTO LAJM)

Aktorja shqiptare Linda Jarani përmes një postimi në Instagram ka treguar se ka qenë duke pritur doktoreshën për të vazhduar me seancat e radhës për depilim me lazer.

Bashkangjitur fotos, Linda Jarani ka shkruar:

Duke pritur Doktoreshe Siditen per Lazer. Mustaqe pothuajse nuk kam me”.

Por në këtë fotoka bërë më shumë përshtypje komenti i aktorit Florian Agalliu, i cili ka shkruar:

-Lazeri eshte me brisk?”

Linda duket se është nervozuar nga ky koment, dhe i është përgjigjur:

-o Flori pse flet percart ?”. /albeu.com/
Shtuar më 18/01/2018, ora 20:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori