Flori dhe Elvana flasin me mesazhe të koduara? (FOTO LAJM)

Flori Mumajesi dhe Elvana Gjata kanë qenë një prej çifteve më të dashur në shoëbizin shqiptar.

Por mardhënie tyre duket se ka marrë një tjetër rrjedhë.

Elvana po futet ne tregun ndërkombëtar ndërsa Flori është ende këtu.

Por postimet e fundit të dy këngëtarëve, i kanë bërë fansat të mendojnë se Elvana dhe Flori po komunikojnë me njëri-tjetrin me mesazhe të koduara.

Në fillim ishte Flori ai që publikoi cover-in e këngës së Aurela Gaçes, “Të dua”.

Më pas Elvana publikoi një foto shumë të ngjashme me atë të Florit me shprehjen: Ku vajti?? Dashuria??Postimi i saj pati reagime të shumta nga fansat që mendojnë se kjo ishte një përgjigje ndaj cover-it romantik të Florit:

“Pse më duket si përgjigje e cover-it që ka bërë Flori te postimi i fundit”?

“S’e di pse me ngjan me një fotoFlorit kjo”. /albeu.com/
Shtuar më 23/05/2018, ora 14:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori