Flokët me xhel dhe përpjetë, si dukej para 13 vitesh polici i Portokallisë (FOTO LAJM)

Aktori i humorit ka postur një foto të realizuar para 13 viteve.
Florjan Binaj nuk duket aspak i njëjti në postimin e tij të fundit. Madje para vitesh i kishte dhe flokë.

Tashmë aktorin e shohim edhe në spektaklin e së shtunës krah moderators Luana Vjollca.

"Unë në vitin 2005...duke u menduar çfarë do postoj sot në Dhjetor 2018"-shkruan Florjani krah fotos së tij.


Shtuar më 20/12/2018, ora 18:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori