Flini bukur, cilat janë modelet më trend të pizhameve (FOTO LAJM)

I keni zili shoqet, mikeshat apo të afermet tuaja të cilat janë të kuruara edhe për në gjumë?

Zgjidhni dhe ju pizhamat perfekte.

Prej pambuku, apo sateni, këmisha nate apo kostume gjumi, të shkurtra apo të gjata, pizhamet janë gjithmonë zgjidhja më e rehatshme për të kaluar orëtshtëpi.

Përpos rehatisë e lehtësisë, stilistët gjitmonë e më shumē sugjerojnë veshje gjumi me të cilat fare mirë mund të dilet edhe në rrugë.
Shtuar më 26/11/2020, ora 14:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori