Flamuri i Kosovës ulet në gjysmë shtizë dhe në Londër (FOTO LAJM)

Flamuri i Kosovës në gjysmë-shtizë para ambasadës në Londër
Flamuri i Kosovës është ulur në gjysmë shtizë edhe në Londër, për t’i nderuar viktimat e sulmeve terroriste në Paris.

Fotografinë e ka postuar ambasadori i Kosovës në Londër, Lirim Graiçevci.

"Flamuri i Kosovës në gjysmështizë në Londër, për t’i nderuar viktimat e sulmeve terroriste në Paris dhe për t’u solidarizuar me popullin Francez", shkruan në Facebook, ambasadori.

Dita e sotme është dizë zie për Kosovën. /albeu.com/

Shtuar më 15/11/2015, ora 11:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori