Flaka Krelani provokon në Instagram (FOTO LAJM)

Këngëtarja Flaka Krelani ka postuar në Instagram një set fotografik të realizuar nga fotografi Korab Kusari. E kuruar e plot stil, atë e shohim tejet provokuese. Flaka ka fokusuar edhe flokët e saj të prera në njërën anë, ndërkohë ka zgjedhur ngjyrat e errëta në veshje dhe make-up. /albeu.com/
Shtuar më 25/09/2014, ora 17:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori