Flaka Krelani flet hapur për ndërhyrjet estetike (FOTO LAJM)

Flaka Krelani është një na këngëtaret më zë më potent që ka Kosova. Ajo numëron shumë këngë në repertorin e saj muzikor por gjithashtu shpesh bëhet pjesë e diskutimeve lidhur me format trupre.

Ndoshta e lodhur nga këto polemika, Flaka ka vendosur tia mbyllë njëherë e përgjithmonë gojën thashethemaxhinjve.

“Faleminderit, por nuk janë ndërhyrje si i keni menduar ju dhe si janë hiperbolizuar. Nëse flasim për përmasa trupore, brisk në trupin tim kurrë nuk ka hyrë. Me punë gjithçka realizohet. Këto përmasa i kam patur që fëmijë falë familjes dhe trashëgimisë së nënës time. Çuditem me faktin se si njerëzit çuditen me faktin se “mrekullia për veten ekziston”. Të gjitha i hedh poshtë, nëse keni dyshime, sillni doktorin”, ishte deklarata e fundit e Flaka Krelanit.

Mos vallë po fliste vetëm për ndërhyrjet në trup, jo në fytyrë? Me siguri po.Shtuar më 12/06/2019, ora 14:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori