Fjorentina thumbon Olsin pas ndarjes (FOTO LAJM)

Pëlqej
Olsi dhe Fjorentina kanë pak ditë që janë ndarë dhe mesa duket tashmë kanë filluar që të hehdin k,uinjate para.

Edhe pse ata pretenduan se ishin ndarë në mënyrë shumë miqësore dhe se nuk kishte ngelur asnjë peng, Fjorentina ka hedhur gurine parë.

Fiorentina ka publikuar një shkrim në anglisht ku shkruhej: “Kur Jennifer Aniston harroi atë dreq Brad Pitt, atëherë edhe ti mund të harrosh atë dreq-djalë në jetën tënde,”-përfundon postimi i saj.

Epo në fakt dukej pake pabesueshme që Fjorentina ta linte gjithcka pas kaq kollaj. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2017, ora 15:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori