Fjorela pezullohet nga "Përputhen", çfarë bëri konkurrentja (FOTO LAJM)

Që në nisje të emisionit “Përputhen” ditën e djeshme, moderatorja Bora Zemani shpjegoi arsyen e mungesës së një prej vajzave.

Ajo tha se Fjorela sot mungon, pasi nuk ishte paraqitur në orar për emisionin.

“Kushdo që thyen rregullat e emisionit, do të penalizohet. Fjorela u paraqit me vonese dhe emisioni nuk toleron askënd që nuk respekton rregullat. Do të shohim më vonë se çfarë vendimi do të marrin drejtuesit e emisionit,” tha Bora Zemani.

Ndërkohë në studio u rikthye sërish Tea pas ndërhyrjes kirurgjikale.

Shtuar më 16/10/2020, ora 10:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori