Fjoralba si asnjëherë për partnerin: Është mbështetja më e madhe (FOTO LAJM)

Fjoralba Ponari na tregoi ditën e djeshme se do vijë me një program të ri, që ka në qendër fëmijët dhe realizimin e dëshirave të tyre.

“Më thuaj një dëshirë” titullohet emisioni i cili, me sa kuptuam nga videoja e publikuar prej Fjoralbës në rrjetet sociale, do dhurojë shumë emocione të forta.

Por, si mendoni ju, a mund të mungojnë pyetjet për Françeskon në një bashkëbisedim me fansat e Fjoralbës? Padyshim që jo.

Dikush e ka pyetur moderatoren “Sa mbështetje ke nga partneri duke ditur si është tv?” Dhe sigurisht bukuroshja bjonde dha një super përgjigje romantike.

“Është mbështetja më e madhe pastaj më mirë se tv më njeh mua si jam.”– është kjo përgjigja e Fjoralbës.


Shtuar më 03/12/2020, ora 10:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori