Fjoralba Ponari e thotë hapur, me kë nga stafi i "E diell" shkon më shumë (FOTO LAJM)

Fjoralba Ponari ka treguar me anë të një postimi në rrjetet sociale se me cilat nga vajzat e programit ‘E diell’ gëzon më shumë miqësi. Moderatorja i është përgjigjur pyetjes së ndjekësit në ‘Instastory’, duke i eriketuar menjëherë dy shoqet e saj.

"Mendoja që ishte evidente. @nevinashtylla @argjiraspanca", ka shkruar Ponari krah postimit në rrjetet sociale.

Ndonëse "E diell" përbëhet nga një staf i madh vajzash plot talente, duket se Fjoralba e gjen më shumë vetes pranë natyrës së Nevinës dhe Argjirës.

Kujtojmë se Ponari ka lajmëruar se përveç angazhimeve në ekran si moderatore, shumë shpejt do të vijë me një album të ri muzikor lër të cilin do të kujdeset Mc Kresha.
Shtuar më 05/05/2020, ora 09:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori