Fjolla Morina në konkurencë me Kim Kardashian (FOTO LAJM)

Pavarësisht akuzave të forta të lëshuara nga Fjolla Morina, kundrejt kolegeve të saj, ajo bën bujë edhe me realizimin e një seti fotografik.

Ajo çfarë të bën përshtypje lidhet me ngjashmërinë që ka me Kim Kardashian, referuar stilit të veshjes, fotografimit. E gjithë kjo e ka një arsye dhe lidhet me fotografin e mirënjohur Endrit Mertiri.

Këngëtarja e cila po fotografohet nga Endrit Mertiri është shndërruar në një ikone bukurie botërore, duke ngjarë jashtëzakonisht me Kim Kardashian.

Ajo ka publikuar disa foto në Instagram dhe një video të shkurtër ku ka treguar disa detaje gjatë fotografimit të saj. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2014, ora 09:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori