Fjolla Morina ka një këshillë për të gjitha vajzat (FOTO LAJM)

Fjolla Morina është një nga këngëtaret që herë pas here tërheq vëmendjen e ndjekësve dhe të mediave rozë.

Së fundmi përmes disa fotove të postuara në Instagram ka vendosur të japë një këshillë për të gjitha vajzat.
Fjolla Shfaqet e veshur me një fustan me diamante, me flokë të kapura dhe shkëlqen e gjitha. Nga fustani i bien në pah dhe format e saj trupore që janë mjaft të hijshme.

Përkrah fotos Fjolla shkruan: Asnjëherë mos tregoni lëvizjen tuaj të ardhshme.

Ndoshta kjo këshillë lidhet pikërisht me të shkuarën e saj.
Shtuar më 21/06/2019, ora 12:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori