Fjolla Morina e tepron me silikonin, i del jashtë kontrolit (FOTO LAJM)

Këngëtarja Fjolla Morina njihet për operacionet plastike.Ajo se çka mund të dallojmë më shumë tek Fjolla Morina janë buzët e saj.

Një imazh të cilin e ka publikuar në rrjetin social ‘Instagram’, duketse ajo i ka shtuar dozë silikoni buzëve.

Ajo e ka pranuar në intervista se i ka bërë buzët e saj dhe shpesh bën edhe ndërhyrje në fytyrë , njeriu filllon të plaket dhe duhet t’i kushtojë më shumë kujdes vetes dhe janë normale nderhyrjet e tilla kishte thënë ajo në një intervistë për Prive.

Ndryshe, këngëtarja është shumë pak aktive me projekte muzikore, po t’i shohim Instagramin e saj nuk ka data të publikuara, deri më tani vetëm një, me 20 korrik që do të performojë në ‘Diaspora Party’, në Berlin.

View this post on Instagram

Too busy!📱 @walonefashiongroup I'm shocked cfare kostumesh kam par sot tek showroomi i @labinotsgash per meshkujt,amazing job👏🌟❤️

A post shared by fjolla.morina/" style=" color:#c9c8cd; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; font-style:normal; font-weight:normal; line-height:17px;" target="_blank"> Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

Shtuar më 19/07/2019, ora 16:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori