Fitoi luftën me sëmundjen e rëndë, fotoja e regjisores shqiptare vendoset në Paris (FOTO LAJM)

Në shtator të vitit të kaluar, regjisorja Arlinda Morina u kthye në inspirim për të gjithë njerëzit që vuanin nga sëmundje e leucemisë.

Ajo tregoi historinë e saj të vështirë dhe tregoi se prej gati 2 vitesh luftonte me sëmundjen e rëndë.
Por tani duket se ia ka dalë dhe është më mirë se kurrë!

Regjisorja ka arritur të fitojë betejën me sëmundjen dhe tashmë fotoja e saj është vendosur në Paris.

Fotografia e saj është vendosur pranë kullës Eifel, në mesin e grave që luftuan kancerin dhe është shkrepur nga fotografi, Boubkar Benzabat.
Tashmë Arlinda i është kthyer jetës normale dhe njihet nga shumë njerëz si heroina e kësaj sëmundje të rëndë.
Shtuar më 03/10/2019, ora 11:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori