Filmi i James Bond shtyhet për herë të tretë (FOTO LAJM)

“No Time To Die" është shtyrë përsëri dhe adhuruesit do të duhet të presin dhe gjashtë muaj për të parë filmin e fundit të James Bond. Në faqen e internetit të filmit, thuhet se do të shfaqet globalisht me 8 Tetor.

Filmi ishte planifikuar më parë të dilte në 2 Prill pas vonesave të shumta për shkak të pandemisë. Filmi, i drejtuar nga Cary Joji Fukunaga, ishte planifikuar fillimisht për t’u shfaqur në Prill 2020, por u shty përsëri në nëntor para se të shtyhej sërish edhe një herë për në Prill 2021.

“No Time To Die” është filmi i 25-të në ekskluzivitetin e Bond dhe shënon paraqitjen e fundit të Daniel Craig si agjent i shërbimit sekret britanik 007.
Shtuar më 22/01/2021, ora 16:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori