Fiat 500 shndërrohet në frigorifer (FOTO-LAJM)

Fiat 500 bëhet një frigorifer. Nuk është ideja e një të çmenduri, por e Fiat dhe Smeg e cila ne premierën e saj botërore në Paris prezantoi dje Smeg 500, frigoriferi i ri i destinuar per tregun boteror.

Kapaciteti total neto i ketij frigoriferi shkon ne 100 lt.
3 mbajtësse te lëvizshme shishesh, 1 raft dedikuar për kanaçet, fuqia 70W etj, konsumi i energjisë 115kWh/ne vit
Ngjyrat në dispozicion: të bardhë, jeshile dhe të kuqe.Çmimi 5 mije euro.
Shtuar më 31/05/2013, ora 13:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori