E FUNDIT/ Zhbllokohet supersfida, Barcelona-Sevilla (VIDEO)
Feston sot ditëlindjen, aktorja e "Al Pazar" bën namin në rrjet (FOTO LAJM)

Aktorja e njohur Adela Marishta feston sot ditëlindjen dhe ka marrë mjaft urime të cilat i ka ndarë me ndjekësit.

Adela ëshë një vazjë mjaft e hijshme e cila është krahasuar shpesh me aktoren shumë të dashur shqipatre "Rubi".

Aktorja e "Al Pazar" ka një Instragram mjaft të populluar ku e ndjekin plot 20 mijë fansa të cilëve Adela u servir mjaft foto të këndshme siç i ndini edhe në fotogalerinë e mësipërme./albeu.com/
Shtuar më 03/04/2020, ora 09:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori