Feston ditëlindjen, Ermali uron të birin me foton speciale (FOTO LAJM)
View this post on Instagram

Joeli 7❤

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Djali i Ermalit dhe Amardës, Joeli ka festuar ditën e sotme 7-vjetorin e tij. Aktori i njohur, Mamaqi ka ndarë në llogarinë e tij nje moment me të birin në krahë, duke shkruar: “Joeli 7”.

Ermali nuk ka zbuuluar asnjë detaj tjetër se si e ka kaluar ditën e sotme së bashku me të birin, por me siguri ky moment special i ka sjellë pas shumë kujtime dhe emocione.

Amarda dhe Ermali janë prindër edhe të vajzës së vogël, Sia, me të cilën së bashku me Joelin kanë ndarë herë pas here momente nga përditshmëria, duke shijuar shëtitjet, lojërat dhe gjithë kohën e kaluar së bashku.
Shtuar më 30/09/2020, ora 21:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori