Festimet e çmendura për Vitin e Ri (FOTO LAJM)

Të rinjtë britanikë kanë festuar ndërrimin e viteve duke konsumuar alkool. Rrugët e qyteteve të mëdha u mbushën me njerëz të dehur.

Autoritetet e rendit dhe të shëndetësisë u angazhuan në punë intensive. Katër fundjavat e fundit kanë qenë të mbushura me shfrenim në Britani. Për më shumë shikoni fotot përmës galerisë /albeu.com/
Shtuar më 01/01/2019, ora 23:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori