Festa pa fund për pasaniken Paris Hilton (FOTO LAJM)

Paris Hilton shfrytëzon çdo dalje për të realizuar foto dhe për ti postuar në Instagramin e saj. Teksa ajo shfaq linjat e saj perfekte, vëmëndja e saj ka qënë vetëm tek festat e shfrenuara.

Mëngjesin e së premtes, 33-vjeçarja përfitoi nga një pushim për banjo dielli për të publikuar sërish disa foto me bikini.

Duke pozuar, Paris shihet e rrethuar nga varka të shumta në ujrat e mrekullueshëm të Ibizas. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2014, ora 14:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori